Ask.fm – Videoodpovědi

Také dnešní článek se bude týkat rychle se rozvíjejícího portálu Ask.fm. Po článcích o portálu samotném, registraci, přihlášení na Ask.fm a našem posledním článku, kdy jsme Vám radili jak klást otázky na Ask.fm, jsme se dnes rozhodli zabývat videodpovědmi na ask.fm.

Méně časté odpovědi

Videoodpovědi jsou bezesporu méně častou variantou odpovědí. Ne každá otázka si totiž zaslouží hned videoodpověd.

Tento druh odpovědí je tedy spíše typický pro slavné „askery“, kteří jsou v této službě už zběhlí a populární. Jedno video tak má často několik minut a dotazovaný v něm odpovídá na několik dotazů.

Když se rozhodnete udělat videoodpověd, není nic snazšího, než kliknout na „Nahrát videoodpověd“ a systém Vám nabídne video-okno. Je asi více než jasné, že musíte mít mikrofon a kameru + Váš projev nesmí přesahovat 2 minuty. To je maximální délka videa. Odpovědi si pak můžete prohlížet i u ostatních profilů, pokud je to dotazovaným člověkem povoleno.

Ty nejlepší videoodpovědi se čas od času objeví i na youtube.com, či portálech jako metacafé atd. Obecně platí, že služba Ask.fm je mnohem populárnější v USA a jinde v zahraničí, nicméně spousta videoodpovědí je k nalezení i v češtině. Můžete se tak inspirovat formátem, způsobem projevu apod.